گروه معماری یونیک

ارائه خدمات با بهره گیری از متد نوین و پیشرفته همراه با بالاترین قابلیت اطمینان نسبت به دیگر رقبای مشابه و رعایت اصول والای انسانی ، استانداردهای کیفی ، ارگونومیکی و زیست محیطی با بیش از یک دهه فعالیت ارتقاء سطح معماری و ایجاد تحولات در صنعت ساختمان با بهره گیری از توان فنی ، مهندسی و نیروی متخصص در زمینه طراحی و اجرایی ، آمادگی خود را جهت پروژه های ساختمانی به شهروندان عزیز اعلام میدارد.

جهت نمایش بیشتر تصاویر و بزرگ نمایی روی یکی از عکس ها کلیک کنید

جهت نمایش بیشتر تصاویر و بزرگ نمایی روی یکی از عکس ها کلیک کنید

یکی دیگر از پرکاربردترین مصالحی که در ساختمان‌سازی از آن استفاده می‌شود کاشی و سرامیک است که خود انواع متعددی دارد و در قسمت‌های مختلف یک ساختمان ازجمله آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، حیاط، پارکینگ و حتی نمای ساختمان، گلخانه و حوض‌های تزئینی کاربرد دارند.

به طور کلی از ویژگی‌های مثبت سرامیک مقاومت فیزیکی بالا و مقاومت دربرابر یخ‌زدگی می‌باشد، یکی دیگر از ویژگی مهم آن ضدحریق بودن آن است و اینکه در برابر آتش تغییر شکل نمی‌دهد، با گذشت زمان تغییر رنگ نمی‌دهد و در برابر اشعه خورشید هم مقاوم است. کاشی و سرامیک تفاوت چندانی ندارند، لعابی که روی قسمت سخت کاشی را می‌پوشاند و شکل زیبایی به آن می‌دهد، می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد که اگر از سرامیک باشد به آن کاشی سرامیک یا سرامیک گفته می‌شود. البته در گذشته ابعاد کاشی‌ها هم کوچک‌تر از سرامیک بود، اما الان کاشی‌ها هم در ابعاد گوناگون و متنوعی تولید می‌شوند.